RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tuż przed atakiem kupili zapalniczki na stacji benzynowej. Nowe nagranie zamachowców z Cambrils

Piątek, 25 sierpnia (22:16)

Pięciu napastników zabitych przez hiszpańską policję w Cambrils 17 sierpnia, w dniu zamachu kilkukrotnie robiło zakupy na stacji benzynowej. Zostali nagrani przez monitoring.

Terroryści tuż przed zamachem kupili zapalniczki na stacji. Na nagraniu widać trzech z pięciu zamachowców.

Źródło: Agencja TVN/x-news
Dalsza część artykułu pod materiałem video: