Trzech piłkarzy ręcznych wróciło do kraju
Publikacja: Poniedziałek, 4 sierpnia (12:57)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Trzech zawodników polskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych: Damian Wleklak, Mariusz Jurkiewicz i Daniel Żółtak wrócili do Polski. Reszta zespołu jest już w Pekinie, gdzie przeprowadziła pierwsze treningi.
To decyzja trenera Bogdana Wenty, który podległą mu kadrę musiał zredukować o trzech graczy. Pozostali sześć godzin po przylocie do stolicy Chin zaliczyli pierwszy olimpijski, trening.
Mecz Polska-Chiny zaplanowano na 10 sierpnia o godz. 13.00 czasu polskiego.