RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trzech piłkarzy ręcznych wróciło do kraju

Publikacja: Poniedziałek, 4 sierpnia (12:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech zawodników polskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych: Damian Wleklak, Mariusz Jurkiewicz i Daniel Żółtak wrócili do Polski. Reszta zespołu jest już w Pekinie, gdzie przeprowadziła pierwsze treningi.

To decyzja trenera Bogdana Wenty, który podległą mu kadrę musiał zredukować o trzech graczy. Pozostali sześć godzin po przylocie do stolicy Chin zaliczyli pierwszy olimpijski, trening.

Mecz Polska-Chiny zaplanowano na 10 sierpnia o godz. 13.00 czasu polskiego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: