RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Troje Polaków zginęło w wypadku w Norwegii

Publikacja: Piątek, 9 marca (20:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Troje Polaków, w tym małe dziecko, zginęło w wypadku samochodowym w Norwegii. Na trasie między Oslo a Trondheim ich samochód zderzył się czołowo z łotewską ciężarówką.

Jadący na północ polski samochód osobowy prawdopodobnie z powodu nadmiernej szybkości wpadł w poślizg i zderzył się z pojazdem łotewskim. Wszyscy pasażerowie auta osobowego - dwie osoby dorosłe i małe dziecko - zginęli na miejscu.

Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Siła zderzenia była tak duża, że polski samochód został odrzucony przez ciężarówkę i wypadł z trasy. Nie ustalono jeszcze personaliów pasażerów polskiego samochodu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: