RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny wypadek w Ustroniu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby zginęły, a jedna została ciężko ranna w wypadku w Ustroniu na Śląsku. Kierowca stracił panowanie nad samochodem – auto odbiło się od barierek energochłonnych i uderzyło w przydrożne ekrany wyciszające.

Z kolei w centrum Katowic doszło do nietypowego wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca autobusu miejskiego po zakończeniu jazdy próbował usunąć z pojazdu pijanego pasażera. W pewnym momencie autobus ruszył i uderzył w wiatę przystankową

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: