RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragedia w szkole, dziewczyna rzuciła się z okna.

Publikacja: Czwartek, 22 listopada (20:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

12-letnia Sandra wyskoczyła z okna na drugim piętrze Szkoły Podstawowej w Przeciszowie koło Oświęcimia.

Dziewczynka upadła na zaparkowane samochody. W stanie ciężkim trafiła do szpitala. Policja poinformowała, że do targnięcia się na życie dziewczynkę mogły ją skłonić MMS-y, które rozsyłali między sobą inni uczniowie szkoły. Na jednym z nich widać Sandrę, jak całuje się z jednym z kolegów.

O całym zajściu z dziennikarzami nie chicała rozmawiać dyrektorka gimnazjum i nauczyciele. Zamknęli się oni w szkole.

Probą samobojczą zszokowane są koleżanki Sandry.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: