RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragedia w Bytomiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najpierw zabiła 9-letniego syna, potem próbowała popełnić samobójstwo. Całym Bytomiem wstrząsnęła rodzinna tragedia. 31-letnia kobieta, która wcześniej leczyła się psychiatrycznie, pozbawiła życia swoje dziecko. Ciało chłopca w mieszkaniu znalazł jego ojczym.

31-latka, która przeżyła próbę samobójczą, przebywa teraz na obserwacji w bytomskim szpitalu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: