W sobotę wieczorem funkcjonariusze odnaleźli volkswagena transportera, należącego do jednej z kieleckich firm geologicznych. Jej właściciel od dwóch dni nie mógł się skontaktować z kierowcą. W środku pojazdu znaleziono zwłoki 38-latka.
Ostateczna przyczyna zgonu znana będzie po przeprowadzeniu sekcji zwłok.