RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragedia na Dolnym Śląsku. Dwie osoby utonęły w Bystrzycy

Autor: Publikacja: Środa, 10 czerwca (21:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tragedia w Siedlimowicach na Dolnym Śląsku. Jak informuje reporter RMF FM Maciej Stopczyk, w rzece Bystrzycy utopił się opiekun i jeden z wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Żarowie-Mrowinach. Drugi nastolatek trafił do szpitala, jego życiu nic nie zagraża.

Jak ustaliła policja, w czasie spaceru jeden z chłopców wpadł do wody. Z pomocą ruszył mu kolega i 50-letni wychowawca. Obaj utonęli. Na brzeg udało się wydostać tylko drugiego z chłopców, po reanimacji trafił do szpitala.

Wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego zajął się policyjny psycholog. Chłopcy byli świadkami wypadku.

Bystrzyca ma w miejscu, w którym doszło do tragedii, dwa metry głębokości.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: