RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tor dla szybkich i wściekłych

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 10 marca (18:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tor doskonalenia jazdy samochodem ma powstać w Łodzi. - Automobilklub idzie za ciosem po tym, jak pierwsze, legalne, nocne wyścigi równoległe zgromadziły około 2,5 tysiąca kibiców. Miasto ma przekazać działkę.

Prezes dodał, że w lutym liczba „dzikich” wyścigów spadła o 80 procent. Kolejny „Street legal” 20 marca. Organizatorzy spodziewają się nawet 4 tysięcy widzów.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: