RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tomograf jest, ale go nie ma

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tomograf niezgody w szpitalu w Kraśniku na Lubelszczyźnie. Z wielką pompą otwarto pracownię ponad pół roku temu, ale jak dotąd nie przebadała ani jednego pacjenta, mimo że sprzęt jest w pełni sprawny.

Pacjenci nadal wożeni są na badanie 50 km do Lublina. Dlaczego? Bo dyrekcja szpitala nie może się dogadać z firmą, która wyremontowała pomieszczenia i wstawiła swój sprzęt. Zamiast tego wypowiedziano umowę najmu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: