RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"To jest halny..."

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Blisko 200 drobnych awarii mają jeszcze do usunięcia energetycy na Śląsku i Podbeskidziu. To skutki wczorajszego wiatru halnego. W najgorszym momencie w górach uszkodzonych było ponad 150 stacji średniego napięcia. Dziś ma być usuwane drzewo, które zerwało przewody i uszkodziło słupy wysokiego napięcia w okolicy Jordanowa. Łącznie w województwie śląskim strażacy mieli ponad 300 wyjazdów związanych z wiatrem.

Tagi: Śląsk

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: