RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"To ja zabiłem tę kobietę"

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"To ja zabiłem tę kobietę"- takie slowa usłyszał od młodego mężczyzny oficer dyżurny policji w Cieszynie. Jak się okazało kilka lat wcześniej mężczyzna zastrzelił w Cieszynie młodą kobietę. Strzały padły w czasie napadu na sklep. Mężczyzna powiedzial policjantom, że dręczyły go wyrzuty sumienia. Wskazał też swego wspólnika. Obaj napastnicy są już w areszcie.

Tagi: Cieszyn

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: