RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tiger Woods bez kolejnego sponsora

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykański operator telekomunikacyjny, koncern AT&T zakończył sponsorowanie najlepszego golfisty świata Tigera Woodsa. To skutek zawirowań osobistych związanych ze zdradą małżeńską, jakiej dopuścił się najbogatszy sportowiec świata. Wcześniej ze współpracy zrezygnowały firma Accenture i Gillette.

Amerykański golfista może być pewien wsparcia szwajcarskiego producenta zegarków Tag Heuer, natomiast producenci szampanów LVMH Moet Hennessy i luksusowych toreb Louis Vuitton zapowiedzieli zmniejszenie zakresu współpracy od nowego roku.

Tiger Woods przerwał swoją sportową karierę w grudniu ubiegłego roku, by ratować swoje małżeństwo, po tym jak w mediach zaczęły pojawiać się informacje o kłótniach małżeńskich. 33-letni Amerykanin kilkakrotnie dopuścił się zdrady, do czego się zresztą przyznał publicznie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: