RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Temperatura spadła, w mieszkaniach zimno

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Olsztynie, Białymstoku czy Suwałkach temperatura nad ranem zbliżyła się do zera stopni. Mieszkańcy bloków skarżą się na zimno w mieszkaniach.

Tydzień temu rozpoczął się sezon grzewczy w Suwałakch i Olsztynie; w tym tygodniu w Białymstoku. Co z mieszkańcmi pozostałych? Teraz się włącza wyłącznie na prośbę zarządcy budynku. W momencie, kiedy przysyła nam prośbę o włączenie ogrzewania, tego samego dnia ma to ogrzewanie włączone – tłumaczy Jerzy Uścinowicz z Miejskiego Przedsiębirstwa Energetyki Cieplnej w Olsztynie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: