Mamy dla Was przepiękny album z fotografiami poświęconymi papieżowi Franciszkowi. Autorem zdjęć jest Grzegorz Gałązka, twórca kanonizacyjnego portretu Jana Pawła II. Jak zdobyć książkę - sprawdźcie!

Grzegorz Gałązka od kilkudziesięciu lat fotografuje życie w Watykanie. Dzięki jego znakomitym zdjęciom możemy ujrzeć Franciszka takiego, jaki jest naprawdę - spontanicznego, ekspresyjnego, otwartego na dialog.

Album podzielony jest na trzy części (Spotkania, Modlitwa, Gesty). Fotografie pokazują Ojca Świętego zarówno w trakcie uroczystych i doniosłych celebracji, jak i podczas codziennej służby na Tronie Piotrowym.

Te zdjęcia mówią o papieżu więcej niż każde doniesienia medialne. Powinien je zobaczyć każdy, kto chce poznać Franciszka i ujrzeć jego pontyfikat w pełnym świetle.

 

Mieliśmy dla Was 10 egzemplarzy albumu „Spotkania, Modlitwa, Gesty” z fotografiami papieża Franciszka. Aby otrzymać książkę wydawnictwa WAM, należało wysłać na adres fakty@rmf.fm e-mail – w tytuł wpisać ALBUM ZE ZDJĘCIAMI FRANCISZKA, w treści listu - numer telefonu. Nagrodziliśmy dwie pierwsze osoby, które wysłały e-mail o godz. 11, 12, 13, 14, 15. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.