RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tarnobrzeg: Sprawcy napadu w rękach policji

Publikacja: Piątek, 3 marca (19:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podkarpacka policja zatrzymała sprawców środowego napadu na bank w Tarnobrzegu. Bandyci wpadli w miejscowości Skopanie. Mężczyźni byli uzbrojeni w broń automatyczną.

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Skopaniu widziano taki samochód, jaki od środy poszukujemy w związku z napadem na bank. Policjanci na miejscu otoczyli auto i dwóch uzbrojonych, młodych mężczyzn. Po oddaniu kilku ostrzegawczych strzałów przez policję, obaj zostali zatrzymani - mówi Paweł Międlar z biura prasowego podkarpackiej policji.

Zatrzymani bandyci są w wieku 23 i 25 lat. Obaj pochodzą z okolic Sandomierza w woj. świętokrzyskim. Do tej pory nie byli karani.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: