RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szteliga wychodzi z aresztu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jutro zostanie wpłacona kaucja za Jerzego Szteligę. Podejrzany o korupcję były baron SLD na Opolszczyźnie dostał zgodę sądu na opuszczenie aresztu; musi jednak wpłacić poręczenie w wysokości 70 tysięcy złotych. Zezwolił na to sąd, który odebrał też Sztelidze paszport.

Były poseł jest podejrzany o przyjęcie 90 tysięcy złotych łapówki. Do przestępstwa miało dojść przy ubezpieczaniu elektrowni Opole. W związku z tą sprawą w areszcie przebywa też m.in. była posłanka SLD Aleksandra Jakubowska.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: