RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szpitale bez kontraktów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Żaden z łódzkich szpitali nie ma jeszcze podpisanego kontraktu na nowy rok z Narodowym Funduszem Zdrowia. Umowy zawarły tylko 4 placówki powiatowe.

Rozmawiałm też z rozgoryczoną pacjentką szpitala Barlickiego i doktorem Tomaszem Papierzem.

Na działalność szpitali w 2009 łódzki oddział NFZ ma prawie miliard 800 milionów złotych. To o 9 procent więcej, niż w kończącym się roku.

Tagi: szpital NFZ

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: