Szpital w Pile bez znieczulenia
Autor:
Redaktor Poboczem
Publikacja: Piątek, 11 stycznia (20:44)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Szpitalowi w Pile grozi ewakuacja. Sześciu z ośmiu anestezjologów jest do poniedziałku na zwolnieniach lekarskich . Dyżur pełni nieprzerwanie jeden lekarz! W ten sposób medycy chcą zmusić dyrektora do podwyżek.
Spór anestezjologów z dyrektorem toczy się już dwa tygodnie. Wysokość negocjowanej podwyżki jest tajemnicą, ale jak mówią lekarze – nie są to wielkie pieniądze.
„Urzędowego” optymizmu Pani Dyrektor nie podzielają lekarze. Ich zdaniem szpitalowi grozi ewakuacja.