RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szkolne podręczniki odchodzą do lamusa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zapowiedź końca ery książek i zeszytów w szkołach. 24 uczniów z podstawówki numer 33 w Katowicach należy do uprzywilejowanej grupy, która jako pierwsza w Polsce korzysta na lekcjach z netbooków. Na każdej lekcji małe komputery zastępują im podręczniki, encyklopedie i atlasy.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: