RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szczecin: Trzykrotnie droższe parkowanie w centrum miasta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szczecińscy kierowcy trzy razy więcej zapłacą ze parkowanie w centrum miasta. Abonament podrożał o prawie 300 proc. Roczny wydatek za pozostawienie samochodu sięgnie prawie tysiąca złotych. Wczoraj wieczorem podwyżkę uchwalili radni.

Dziś w Szczecinie zawrzało. Mieszkańcy miasta są oburzeni. To jest jawne i świadome wyciąganie pieniędzy z podatników. Na takie podwyżki stać chyba tylko radnych. Jest przecież wielu biednych ludzi, którzy nie mają pieniędzy na garaż i parkują na ulicy. Miasto wyciąga od nas pieniądze, ale w zamian nie daje żadnych gwarancji bezpieczeństwa - narzekają szczecińscy kierowcy. Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: