RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szczecin: 2,5-latek opuścił szpital

Publikacja: Środa, 7 lutego (14:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

2,5 letni chłopiec, który dwa tygodnie temu wyszedł w nocy z domu i przeszedł ponad kilometr po śniegu – opuścił szczeciński szpital. Dziecko ze szpitala odebrała babcia, bo matce sąd ograniczył prawa rodzicielskie.

Kobiecie postawiono zarzuty spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, a także znęcania się nad dzieckiem.

Chłopiec wyszedł z domu, podczas gdy jego matka uczestniczyła w libacji alkoholowej. Chłopczyk miał odmrożone stopy – groziła mu nawet amputacja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: