RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szalikowcy zdewastowali wagon

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

10 szalikowców zdewastowało wagon pociągu relacji Warszawa-Kraków. Chuligani jechali na pucharowy mecz między Kolporterem Koroną Kielce a Legią Warszawa. Odpowiedzą za zniszczenie mienia.

5 kolejnych osób zostanie oskarżonych o zakłócanie porządku publicznego. Wszyscy będą sądzeni w trybie przyśpieszonym.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: