Poszkodowany pilot z województwa śląskiego i pasażer, mieszkaniec Warszawy, przebywają w szpitalu w Busku-Zdroju- poinformowała policja.
Maszyna spadła prawdopodobnie z powodu zaczepienia o przewody linii energetycznej wysokiego napięcia. Obaj mężczyźni doznali złamań kości i innych urazów - powiedział kom. Krzysztof Skorek z zespołu prasowego komendanta świętokrzyskiej policji.
Okoliczności wypadku ustala komisja specjalistów od wypadków lotniczych.