RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Swędzący problem kasjerek hipermarketu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szczeciński sanepid wyjaśnia, co dotkliwie pogryzło kasjerki jednego z hipermarketów. Zamknięto dwie kasy. Zarządzono kontrole. Niewykluczone, że w kasach zadomowiły się wszy odzieżowe.

Dezynsekcja będzie prowadzona trzykrotnie. Jeden zabieg był już przeprowadzony. Kolejny będzie w okresie świątecznym i po świętach - powiedziała reporterowi RMF FM Renata Opiela, rzecznik szczecińskiego sanepidu. Dezynfekcji i dezynsekcji zostanie poddana także profilaktycznie szatnia pracowników.

Kasjerki w obawie przed utratą pracy nie chcą wypowiadać się do mikrofonu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: