Dezynsekcja będzie prowadzona trzykrotnie. Jeden zabieg był już przeprowadzony. Kolejny będzie w okresie świątecznym i po świętach - powiedziała reporterowi RMF FM Renata Opiela, rzecznik szczecińskiego sanepidu. Dezynfekcji i dezynsekcji zostanie poddana także profilaktycznie szatnia pracowników.
Kasjerki w obawie przed utratą pracy nie chcą wypowiadać się do mikrofonu.