RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sukces „żółto-niebieskich” kolarzy

Publikacja: Niedziela, 11 czerwca (16:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sukces kolarzy z grupy RMF FM Mountain Dew MTB w Wierchomli. Anna Sojka i Maciej Jodko wygrali zawody elity kobiet i mężczyzn podczas drugiej edycji pucharu Polski w zjeździe rowerowym.

Gratulujemy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: