RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sukces Marty Sułek w maratonie MTB

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Anna Szafraniec i Marek Galiński wywalczyli w Wałbrzychu tytuły mistrzów Polski w kolarstwie górskim w konkurencji maratonu. Marta Sułek z grupy RMF FM Mountain Dew została najlepszą juniorką zawodów.

Trasa maratonu była bardzo ciężka. W ogóle w Wałbrzychu są takie trasy, które wymagają bardzo dobrego przygotowania technicznego, siłowego i wytrzymałościowego - powiedziała po zakończeniu zawodów Marta Sułek.

W mistrzostwach Polski w maratonie rowerowym MTB wzięło udział około 800 zawodników. Kolarze mieli do pokonania 86 kilometrów w górzystym terenie.

[Relacja: Robert Czernecki]

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: