RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strzelanina w Miami. Zabił cztery osoby i popełnił samobójstwo

Autor: Publikacja: Niedziela, 15 marca (17:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejna strzelanina w Stanach Zjednoczonych. Tym razem w Miami mężczyzna zabił cztery osoby, a potem popełnił samobójstwo.

Do tragedii doszło w dzielnicy, gdzie głównie mieszkają kubańscy imigranci. Ofiary to trzy kobiety i mężczyzna. Policja nie wyklucza, że powodem był konflikt rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: