RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strzelali do motorniczego

Publikacja: Poniedziałek, 19 października (13:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na warszawskiej Woli ostrzelali tramwaj. Całe szczęście ani motorniczemu, ani żadnemu z pasażerów nic sie nie stało. Do zdarzenia doszło w sobotę, ale dopiero dzisiaj policja poinformowała o szczegółach.

Sprawcy byli pijani; jeden miał 2, drugi prawie 3 promile alkoholu we krwi. Jak ustalili funkcjonariusze, strzelał tylko jeden z napastników. U drugiego z zatrzymanych policjanci znaleźli pistolet pneumatyczny.

Obaj mężczyźni są doskonale znani policji. Byli notowani m.in. za handel narkotykami, kradzieże, rozboje, niszczenia mienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: