Strzelali do motorniczego
Publikacja: Poniedziałek, 19 października (13:44)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na warszawskiej Woli ostrzelali tramwaj. Całe szczęście ani motorniczemu, ani żadnemu z pasażerów nic sie nie stało. Do zdarzenia doszło w sobotę, ale dopiero dzisiaj policja poinformowała o szczegółach.
Sprawcy byli pijani; jeden miał 2, drugi prawie 3 promile alkoholu we krwi. Jak ustalili funkcjonariusze, strzelał tylko jeden z napastników. U drugiego z zatrzymanych policjanci znaleźli pistolet pneumatyczny.
Obaj mężczyźni są doskonale znani policji. Byli notowani m.in. za handel narkotykami, kradzieże, rozboje, niszczenia mienia.