RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strzały z podróbek broni

Autor: Publikacja: Środa, 25 listopada (14:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Strzelali plastikowymi kulami, bo chcieli się zabawić. Mieli atrapy, ale łudząco przypominały one prawdziwą broń. W Bielsku-Białej trzech nastolatków zaczęło strzelać do samochodu. Auto zostało uszkodzone. Niebawem chłopcy staną przed sądem dla nieletnich.

To atrapy karabinów, z których strzelali chłopcy.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: