To atrapy karabinów, z których strzelali chłopcy.
Strzały z podróbek broni
Strzelali plastikowymi kulami, bo chcieli się zabawić. Mieli atrapy, ale łudząco przypominały one prawdziwą broń. W Bielsku-Białej trzech nastolatków zaczęło strzelać do samochodu. Auto zostało uszkodzone. Niebawem chłopcy staną przed sądem dla nieletnich.