Strajku na kolei nie będzie
Związkowcy z PKP Cargo odwołali zapowiadany na niedzielę dwugodzinny protest. Udało im się porozumieć z zarządem w sprawie podwyżek. Obietnice zostały złożone, strajku więc nie będzie.
Związkowcy z PKP Cargo odwołali zapowiadany na niedzielę dwugodzinny protest. Udało im się porozumieć z zarządem w sprawie podwyżek. Obietnice zostały złożone, strajku więc nie będzie.