RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strajk w kopalniach

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Strajk ostrzegawczy w kopalniach Katowickiego Holdingu Węglowego. Do ósmej górnicy nie zjeżdżają pod ziemię, ale zbierają się na masówkach w cechowaniach. Protestują, bo chcą podwyżek, a negocjacje nic nie dają. Akcja prowadzona jest w czterech kopalniach.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: