RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Starcia na ulicach Bukaresztu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 200 mieszkańców miasta starło się z policją, protestując w ten sposób przeciwko wyłączeniu prądu przez zakład energetyczny.

Prąd został wyłączony, ponieważ ludzie go kradli. Straty z tego powodu wynosiły miesięcznie ponad czterysta tysięcy euro. Dzielnicę Ferentari, gdzie doszło do niepokojów - zamieszkują głównie Romowie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: