RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Star i Orlen zamiast 10 marek?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Płocki koncern myśli o ujednoliceniu marek, pod którymi działają stacje benzynowe. Zamiast blisko dziesięciu, jakie funkcjonują teraz w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie, mogłyby zostać tylko dwie - pisze "Parkiet".

Najpewniej, jeżeli spółka zdecydowałaby się na taki krok, byłyby to: Orlen - jako brand premium, i Star - jako brand ekonomiczny. Ewentualne ujednolicenie marek oznaczałoby zapewne konieczność głębokich zmian na ponad 1 tys. stacji i wielosetmilionowe koszty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Orlen Płock

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: