RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stan chorego na sepsę żołnierza poprawia się

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poprawia się stan zdrowia chorego na sepsę żołnierza ze Skwierzyny, który ciągle przebywa na oddziale intensywnej terapii gorzowskiego szpitala. Pacjent może już samodzielnie oddychać, jest przytomny.

Najprawdopodobniej jutro mężczyzna zostanie przeniesiony z OIOM-u na oddział zakaźny, gdzie leży dwóch innych żołnierzy ze Skwierzyna – chorych na sepsę i zapalenie opon mózgowych.

Trzech dalszych wojskowych przechodzi leczenie w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: