RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stadionowi bandyci znowu w natarciu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Betonowe płyty, pręty i kamienie - poleciały wczoraj w policjantów ochraniających spotkanie w Nowym Mieście Lubawskim na Warmii. Wg policjantów na jednym stadionie spotkali się kibice Legii Warszawa, Polonii Elbląg oraz kibice z Bydgoszczy i ze Śląska.

W starciach z chuliganami w Nowym Mieście 10 policjantów zostało rannych. Zatrzymano 34 osoby.

Do zamieszek doszło też w Mielcu na Podkarpaciu. Tam wracających z meczu pseudokibiców Stali Mielec, rozzłościło, to że z policyjnym radiowozem zderzył się uciekający motocyklista - za śmierć mężczyzny obwinili funkcjonariuszy. Starcia między kilkunastoosobowymi grupami a policją trwały kilkadziesiąt minut.

Dziś w Faktach spróbujemy sprawdzić co grozi tym, którzy terroryzowali wczoraj miasto.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: