RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podkarpackie: Pseudokibice znów dali znać o sobie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkadziesiąt minut trwała bijatyka pseudokibiców Stali Mielec z policją. Przyczyną burd był wypadek, w którym zginął motocyklista. Kibice oskarżyli funkcjonariuszy o jego spowodowanie i obrzucili ich kamieniami.

Bijatyka rozpoczęła się po zakończeniu meczu z Siarką Tarnobrzeg. Wszystko zaczęło się od wypadku, który spowodował uciekający przed policją motocyklista. Uderzył on najpierw w radiowóz, a następnie zderzył się z autobusem, w którym jechali kibice.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: