RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stadion Polonii otwarty

Autor: Publikacja: Piątek, 28 marca (11:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stadion Polonii Bytom znowu otwarty dla kibiców. Taką decyzję podjął właśnie śląski wojewoda. Ze stadionu zniknęły niebezpieczne elementy, dlatego kibice będą mogli obejrzeć dzisiejszy mecz z Wisłą Kraków.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: