RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stadion Polonii Bytom znów dla kibiców

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tylko kilka dni zamknięty dla kibiców był stadion Polonii Bytom. Jak dowiedział się reporter RMF, na wniosek policjantów wojewoda śląski zawiesił zakaz.

W ciągu kilku dni na stadionie udało się zrobić nową asfaltową aleję, wyciąć kilka drzew i odpowiednio zabezpieczyć mocowanie reklam w sektorze dla kibiców.

Zdaniem policji dzięki temu stan bezpieczeństwa na stadionie się poprawił. Wojewoda zakazał wstępu na stadion kilka dni temu. Powodem były bójki stadionowych bandytów z policją.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: