Strona cieszy się ogromną popularnością. W swoistym rankingu internetowym znalazło się już kilka tysięcy medyków, a codziennie przybywa kilkanaście nowych opinii. Zdecydowanie przeważają wśród nich te pochlebne.
O funkcjonowaniu portalu i opiniach, jakie się w nim pojawiają, opowiada w rozmowie z reporterem RMF FM jego twórca, Marek Wróbel:
Strona cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce. Licencję na ranking lekarzy odkupili już przedsiębiorcy z Czech.