Bandyta został zatrzymany w piątek. W jednym z banków zauważyli go policjanci. Napastnik miał na twarzy naciągniętą kominiarkę, w ręku trzymał przedmiot przypominający broń, która okazała się atrapą.
Jest to kolejny sprawca napadów na bank zatrzymany w Poznaniu. Miesiąc temu poznańscy policjanci zatrzymali innego mężczyznę, który usiłował dokonać napadu na jedną z placówek bankowych na obrzeżach Poznania.