RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Spokojna noc Kubicy

Publikacja: Sobota, 12 lutego (11:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Robertowi Kubicy spokojnie minęła noc. Spędził ją na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Pietra Ligure po piątkowej, dziewięciogodzinnej, operacji. Telewizja TVN24 podała, że polski kierowca na własne życzenie zostanie na OIOM-ie do poniedziałku.

Wczoraj Kubicy zoperowano stopę, bark i częściowo łokieć. Według agencji Ansa na początku przyszłego tygodnia Kubica zostanie przeniesiony na oddział traumatologii. Lekarze utrzymują, że powinien pozostać w szpitalu minimum dwa tygodnie. Wszystko wskazuje na to, że będzie przechodzić rehabilitację w tej samej placówce.

26-letni Kubica doznał poważnych obrażeń w niedzielnym wypadku na trasie rajdu samochodowego Ronde di Andora w Ligurii.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: