RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Solorz współpracował z SB?

Publikacja: Piątek, 17 listopada (06:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Właściciel telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak podpisał zobowiązanie do współpracy z SB - tak twierdzi Życie Warszawy powołując się na teczkę znalezioną w Instytucie Pamięci Narodowej.

Według gazety Solorz został zwerbowany do współpracy z wywiadem w 1983 roku i był zarejestrowany przez dwa lata pod pseudonimem „Zeg”.

Solorz zaprzecza i tłumaczy: Podpisałem to, co mi SB kazało podpisywać. Nie czuję się jednak winny, bo na nikogo nie donosiłem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: