Solorz współpracował z SB?
Publikacja: Piątek, 17 listopada (06:20)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Właściciel telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak podpisał zobowiązanie do współpracy z SB - tak twierdzi Życie Warszawy powołując się na teczkę znalezioną w Instytucie Pamięci Narodowej.
Według gazety Solorz został zwerbowany do współpracy z wywiadem w 1983 roku i był zarejestrowany przez dwa lata pod pseudonimem „Zeg”.
Solorz zaprzecza i tłumaczy: Podpisałem to, co mi SB kazało podpisywać. Nie czuję się jednak winny, bo na nikogo nie donosiłem.