RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śnieżka znów będzie dostępna dla turystów

Publikacja: Czwartek, 9 kwietnia (13:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jutro zostanie otwarty szlak prowadzący na Śnieżkę. Jak informuje nasz reporter, turyści będą mogli dojść na szczyt od strony Domu Śląskiego oraz Czarnego Grzbietu. Śnieżka była nieczynna ponad miesiąc po katastrofie budowlanej. Zawalił się wtedy jeden z dysków obserwatorium meteorologicznego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: