RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śmierć wartownika z jednostki w Orzyszu

Publikacja: Poniedziałek, 21 maja (07:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Samobójstwo czy nieostrożne obchodzenie się z bronią? Prokuratura wojskowa w Olsztynie wyjaśnia okoliczności śmierci żołnierza z jednostki w Orzyszu w województwie warmińsko-mazurskim.

Do tragedii doszło wczoraj wieczorem: Żołnierz służby zasadniczej, pełniący służbę w 15. Brygadzie Zmechanizowanej, podczas służby wartowniczej na posterunku wewnętrznym postrzelił się z broni służbowej w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - powiedział RMF FM rzecznik wojsk lądowych, major Sławomir Lewandowski.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: