RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Słuchacz RMF FM zgarnął 400 tysięcy złotych!

Publikacja: Piątek, 13 lutego (15:30) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Piątek trzynastego bardzo szczęśliwy dla naszego słuchacza! Pan Krystian w Loterii RMF FM zgarnął główną nagrodę! Chodzi o 400 tysięcy złotych.

Nasz słuchacz wybrał sejf numer pięć. Właśnie tam znajdowały się ogromne pieniądze - 400 tysięcy złotych, główna nagroda w Loterii RMF! Pan Krystian nie mógł uwierzyć w słowa Huberta Urbańskiego. Jak cieszył się z wygranej? Możecie posłuchać!

Pan Krystian jest mechanikiem samochodowym, pochodzi z Kielc. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Każdemu naszemu słuchaczowi życzymy takiego piątku trzynastego!

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: