RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ślęża: Wypadek podczas wspinaczki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Akcja ratunkowa na górze Ślęża na Dolnym Śląsku. 50-letni turysta przewrócił się tuż przed wejściem na szczyt i wpadł do szczeliny. Stamtąd wyciągnęli go strażacy. Turysta został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala we Wrocławiu. Jest potłuczony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: