RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śledztwo w sprawie zabawy w egzekucję

Publikacja: Sobota, 3 lutego (10:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poważne problemy po niepoważnej zabawie. Prokuratura garnizonowa wszczęła śledztwo w sprawie zabawy w egzekucję, jaką urządzili sobie studenci Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Całe zdarzenie studenci nagrali na filmie. Widać na nim, jak jeden z mężczyzn celuje w drugiego pistoletem. Chwilę później pada strzał, a żołnierz pada na ziemię udając martwego.

Według komendanta szkoły gen. Kazimierza Jaklewicza studentami uwiecznionymi na filmie są kadeci, którzy ukończyli szkołę trzy lata temu. Jego zdaniem zachowanie mężczyzn może skończyć się zarzutami spowodowania zagrożenia zdrowia lub życia człowieka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: