RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląskie wsparcie dla PiS-owskiego wiecu

Publikacja: Piątek, 6 października (16:21) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Co najmniej 20 autokarów pojedzie jutro ze Śląska do Warszawy – ich pasażerowie będą wpierać manifestację PiS-u. Jak dowiedział się reporter RMF FM, wśród wyjeżdżających nie zabraknie górników.

Jak się okazuje, nie było specjalnej agitacji wśród grup zawodowych. Były za to informacje o wyjeździe i komunikaty przekazywane przez sympatyków. Wiele osób po prostu zgłaszało się w siedzibie PiS-u w Katowicach i pytało o możliwość wyjazdu.

Wśród chętnych jest wielu górników – mają jechać do stolicy aż 6 autokarami. Oficjalnie jednak żaden górniczy związek nie organizuje osobnego wyjazdu. Autokary ruszają jutro około godz. 6 rano.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: