Unormowała się już natomiast sytuacja na lotnisku w Pyrzowicach pod Katowicami. Wieczorem z powodu mgły samoloty nie mogły tam lądować.
W Łodzi, gdzie od rana również rządzi gęsta mgła, trzy osoby trafiły do szpitali po zderzeniu dwóch samochodów osobowych i miejskiego autobusu. Nikt z jego pasażerów nie ucierpiał.